01.06.2020.

Kā pareizi izmantot tehnoloģiju potenciālu?

Vebinārs

📲 Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā – laikā, kad robeža starp reālo un digitālo dzīvi kļūst aizvien abstraktāka. Mēdz pat sacīt – ja tevis nav internetā, tevis nav vispār. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc uzņēmumi gan ikdienas komunikācijā, gan domājot par biznesa attīstību aizvien vairāk fokusējas uz digitālo vidi.

Rezultāts? Interneta vietnes, daudzveidīgi digitālie pakalpojumi šobrīd “vairojas” gluži kā sēnes pēc lietus. Tomēr to saturs ne vienmēr ir pieejams visiem. Tāpēc šajā vebinārā, kas norisinājās 2020. gada 29. aprīlī, dažādības eksperte Dace Helmane kopā ar digitālās vides piekļūstamības ekspertu Pēteri Jurčenko diskutēja par to, kā veidot digitālo saturu, digitālos rīkus un produktus, lai tie ir pieejami ikvienam lietotājam, saglabājot pievilcīgu dizainu un citus mārketingam nozīmīgus aspektus?

👉 Vebināra saturs būs īpaši saistošs mārketinga, komunikācijas un personālvadības speciālistiem.

Citi piekļūstamības raksti

Vai zināji, ka labai skolas mājaslapai vajadzīgas tikai četras sadaļas!?
Stilizēts koks ar četriem zariem. Uz katra zara rakstītīta kāda no Galvenās navigācijas sadaļām (Sākums, Uzņemšana, Par skolu, Kontakti).
Piekļūstamība vajadzīga tikai mazai sabiedrības daļai! Vai tiešām!?
Ilustrācija, kurā kreisajā pusē vīrietis ar sievieti, kura tur bērnu. Vidū vīrietis kuram ir salazta roka. Labajā pusē neredzīga sieviete.
5 veidi, kā Tu vari iesaistīties!
lauks, kuā ir parādījušies pirmie asni un turpinās sēšanas darbi. Virs asniem teksts